کتابخانه عمومی عطاملک جوینی

قفسه های کتاب کتابخانه عطاملک شهر نقاب به روی همگان باز است!!!

اسامی بخش پایانی پذیرفته‌‌شدگان مراحل گزینشی آزمون استخدامی 94 نهاد

 

اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل نهاد ضمن اعلام اتمام روند بخش سوم و پایانی از مراحل گزینشی پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی 1394 این نهاد، نکاتی را در این خصوص یادآور شده است.

اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور با اشاره به اعلام اسامی بخش‌های اول و دوم پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی 1394 نهاد، در روزهای چهارم خرداد و پنجم تیر سالجاری، از پذیرفته شدن 104 نفر به عنوان آخرین سری از شرکت‌کنندگان این آزمون در مرحله پایانی بررسی مراحل گزینشی خبر داد و نکاتی به شرح ذیل را در این خصوص یادآور شد:

1) از مجموع 542 نفر پذیرفته‌شدگان مرحله علمی، تعداد 351 نفر به عنوان نفرات اصلی به هسته گزینش معرفی شدند.

2) در مرحله اول اسامی 109 نفر و در اطلاعیه دوم اسامی 134 نفر به عنوان پذیرفته شده نهایی اعلام شد.

3) در مجموع در سه مرحله رسیدگی به پرونده‌های مربوطه توسط هسته گزینش، با به‌کارگیری 346 نفر به صورت پیمانی و یک نفر به صورت قراردادی موافقت به عمل آمد.

4) دو نفر از پذیرفته‌شدگانِ استان‌های خوزستان و چهارمحال و بختیاری به علت عدم مراجعه جهت امور گزینش، انصرافی منظور می‌شو‌د.

5) در خصوص یک نفر از استان خراسان‌رضوی و همچنین یک نفر از استان مرکزی متعاقباً اعلام نظر می‌شو‌د.

6) اسامی پذیرفته‌شدگان فوق به همراه دعوت‌نامه‌های مربوط به حضور در ستاد نهاد استان و انجام مراحل اداری استخدام، از سوی معاونت اداری و مالی ارسال خواهد شد.

7) شروع به کار افراد پذیرفته‌شده، پس از طی مراحل استخدام (دریافت مدارک، استعلام لازم، اخذ تائیدیه تحصیلی و گذراندن دوره کارآموزی و آموزش توجیهی بدو استخدام بر اساس ضوابط و مقررات مربوطه) طی بخشنامه‌ای از سوی معاونت اداری و مالی ابلاغ خواهد شد.

لیست اسامی پذیرفته‌شدگان را اینجـــا ببینید.

[ یک شنبه 17 مرداد 1395برچسب:آزمون استخدامی، نهاد کتابخانه ها، اسامی، قبول شدگان، نهایی,

] [ 17:57 ] [ ،سعید فیضی، ]

[ ]

اسامی آخرین بخش از قبول‌شدگان مراحل گزینشی آزمون استخدامی 94 نهاد اعلام می‌شود

 

اسامی سومین و آخرین بخش از قبول‌شدگان مراحل گزینشی آزمون استخدامی 94 نهاد تا 48 ساعت آینده از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور اعلام می‌شود.

روابط عمومی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور از اعلام اسامی سومین و آخرین بخش از قبول‌شدگان مراحل گزینشی آزمون استخدامی 1394 نهاد در 48 ساعت آینده خبر داد.

شروع به کار افراد پذیرفته شده پس از طی مراحل استخدام (دریافت مدارک، استعلامات مربوطه، اخذ تاییدیه تحصیلی، طی دوره کارآموزی و آموزش توجیهی بدو استخدام بر اساس ضوابط و مقررات مربوطه) طی بخشنامه و مکاتبات مربوطه از سوی معاونت اداری و مالی ابلاغ خواهد شد.

گفتنی است پیش از این اسامی پذیرفته‌شدگان مراحل گزینشی آزمون استخدامی 94 نهاد در دو مرحله از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور منتشر شده است. 

لازم به یادآوریست نتایج آزمون استخدامی سال 1394 نهاد اواسط آبان‌ماه سال گذشته از سوی سازمان سنجش و آموزش کشور اعلام شد.

[ یک شنبه 17 مرداد 1395برچسب:آزمون استخدامی، نهاد کتابخانه ها، اسامی، قبول شدگان,

] [ 14:2 ] [ ،سعید فیضی، ]

[ ]

اعلام اسامی بخشی از قبول‌شدگان مراحل گزینشی آزمون استخدامی 94 نهاد

 

روابط عمومی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور با صدور اطلاعیه‌ای از اتمام روند مراحل گزینشی بخشی از پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی 1394 این نهاد خبر داد و نکاتی را در این خصوص یادآور شد.

به گزارش روابط عمومی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، این اطلاعیه با اشاره به تلاش و همکاری واحدها و کارکنان نهاد (همچون: معاونت برنامه‌ریزی، پژوهش و فناوری اطلاعات، معاونت اداری و مالی، هسته گزینش، و دیگر نهادها و دستگاه‌های مسئول) ضمن انتشار اسامی جمعی از پذیرفته‌شدگان مراحل گزینشی آزمون استخدامی 1394، نکاتی را در خصوصِ شروع به کار و سایر مراحل پیش‌رو عنوان کرده است که به شرح زیر است:

1- از مجموع 542 نفر پذیرفته‌شدگان مرحله علمی که توسط معاونت برنامه‌ریزی، پژوهش و فناوری اطلاعات به معاونت اداری و مالی اعلام کرده است که تعداد 351 نفر به عنوان نفرات اصلی و 191 نفر به عنوان نفرات ذخیره جهت طی مراحل گزینشی به هسته گزینش معرفی شده‌اند.

2- از مجموع 351 نفر پذیرفته شده اصلی، رسیدگی به پرونده 109 نفر و طی مراحل گزینشی صورت پذیرفت و با اشتغال این افراد به صورت پیمانی موافقت به عمل آمد.

3- رسیدگی به پرونده 242 نفر پذیرفته شده اصلی دیگر تحت بررسی و سیر مراحل گزینش می‌باشد که پس از اعلام هسته گزینش به اطلاع خواهد رسید.

4- یادآور می‌شود پذیرفته شدگان نهایی مربوط به 22 استان (اردبیل، ایلام، آذربایجان‌غربی، بوشهر، خراسان‌جنوبی، خراسان رضوی، زنجان، سمنان، سیستان و بلوچستان، کرمان، کهگیلویه و بویراحمد، گلستان، گیلان، لرستان، مازندران، هرمزگان، همدان، البرز، کرمانشاه، فارس،کردستان و یزد) است و اسامی پذیرفته‌شدگان دیگر استان‌ها نیز متعاقباً اعلام می‌شوند.

5- اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی به همراه دعوت‌نامه‌های مربوط به حضور در نهاد و انجام مراحل اداری استخدام جهت ادارات کل استانی ارسال خواهد شد.

6- شروع به کار افراد پذیرفته شده پس از طی مراحل استخدام (دریافت مدارک، استعلامات مربوطه، اخذ تاییدیه تحصیلی، طی دوره کارآموزی و آموزش توجیهی بدو استخدام بر اساس ضوابط و مقررات مربوطه) طی بخشنامه و مکاتبات مربوطه از سوی معاونت اداری و مالی ابلاغ خواهد شد.

نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در پایان همچنین ضمن تبریک، برای کلیه پذیرفته‌شدگان در پیمودن مسیر دشوار خدمت‌رسانی در کتابخانه‌های عمومی کشور آروزی موفقیت می‌کند.

اسامی پذیرفته‌شدگان را اینجـــا ببینید.

[ چهار شنبه 5 خرداد 1395برچسب:استخدامی، آزمون نهاد، کتابخانه های عمومی، اسامی،94,

] [ 4:14 ] [ ،سعید فیضی، ]

[ ]

نتایج اعتراض داوطلبین آزمون 94 نهاد اعلام شد

 

معاونت برنامه‌ریزی، پژوهش و فناوری اطلاعات نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور از اعلام نتایج اعتراض داوطلبین آزمون استخدامی 94 نهاد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، معاونت برنامه ریزی، پژوهش و فناوری اطلاعات نهاد با انتشار اطلاعیه‌ای، آخرین اخبار مربوط به آزمون استخدامی 94 را، مبنی بر نتایج پیگیری شکایات داوطلبان اعلام کرد.

در متن این اطلاعیه آمده است: «به اطلاع آن دسته از داوطلبان آزمون استخدامی سال 94 نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور که اعتراض خود را در سامانه ثبت شکایات نهاد به آدرس shekayat94.iranpl.ir ثبت کرده‌‌اند می‌رساند، طبق پیگیری‌های به عمل آمده از سازمان سنجش و بررسی مجدد پاسخنامه‌های داوطلبان معترض توسط سازمان مذکور، هیچ اعتراضی در رابطه با نمره علمی آزمون وارد و قابل قبول تشخیص داده نشده است.»

در بخش دیگری از این اطلاعیه خاطرنشان شده است: «سایر اعتراضات (مانند شرایط بومی بودن، شرط سنی و...) در کمیته‌ای که  به دستور دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور برای راستی‌آزمایی و بررسی مدارک تشکیل می‌شود، بررسی و نتایج آن متعاقباً اعلام خواهد شد.»

گفتنی است نتایج آزمون استخدامی سال 1394 نهاد کتابخانه‌‎های عمومی کشور اواسط آبان‌ماه گذشته از سوی سازمان سنجش و آموزش کشور اعلام شد.

[ شنبه 12 دی 1394برچسب:آزمون استخدامی، اعتراض، نتایج,

] [ 17:32 ] [ ،سعید فیضی، ]

[ ]

نحوه ارائه مدارک داوطلبان دعوت شده به گزینش آزمون استخدامی سال 94 نهاد

 

معاونت برنامه‌ریزی، پژوهش و فناوری اطلاعات نهاد در اطلاعیه‌ای نحوه تحویل مدارک داوطلبان دعوت شده به گزینش آزمون استخدامی سال 94 نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور را تشریح کرد.

به گزارش روابط عمومی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، معاونت برنامه‌ریزی، پژوهش و فناوری اطلاعات در اطلاعیه‌ای با اشاره به تحویل مدارک داوطلبان دعوت شده به گزینش آزمون استخدامی سال 94 نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور آورده است: «به اطلاع داوطلبان آزمون استخدامی سال 94 نهاد کتابخانه‌ها که در کارنامه آزمون آنها عبارت "دعوت به گزینش" درج شده است می‌رساند، ضروریست مدارک ذکر شده در ادامه این اطلاعیه را شخصاً از تاریخ 94/09/30 لغایت 94/10/09 به واحد حراست اداره کل کتابخانه های عمومی استان مورد تقاضای خود برای استخدام تحویل دهند.»

طبق این اطلاعیه، مدارک مورد نیاز اعلام شده عبارتند از: 

1) اصل و کپی تمام صفحات شناسنامه

2) اصل کارت‌ ملی و کپی از دو طرف آن

3) اصل و کپی مدرک فراغت از تحصیل و یا گواهی‌موقت

4) اصل و کپی کارت پایان‌خدمت و یا گواهی‌ معافیت قانونی دائم برای آقایان

5) چهار قطعه عکس 4×3 جدید و پشت نویسی‌شده

6) گواهی معتبر مبنی بر ایثارگری برای داوطلبانی که بر اساس سهمیه ایثارگران دعوت به گزینش شده‌اند.

7) گواهی معتبر حضور در جبهه‌های حق علیه باطل که مبنی بر حداقل شش ماه حضور داوطلبانه خود داوطلب یا همسر و یا والدین وی در جبهه باشد، برای داوطلبانی که بر اساس سهمه رزمندگان دعوت به گزینش شده‌‍اند.

8) گواهی معتبر سابقه کار برای داوطلبانی که به صورت غیررسمی و تمام‌وقت در دستگاه‌های اجرایی از تاریخ 1357/11/22به خدمت اشتغال داشته‌اند و به میزان مدت خدمت غیررسمی آنها به حداکثر سن آنها افزوده شده است.

9) مدارک معتبر مربوط به تأیید بومی بودن (برای آقایان در سطح استان مورد تقاضا برای خدمت و برای خانم‌ها در سطح شهرستان مورد تقاضا برای خدمت) که می‌بایست شامل یکی از موارد ذیل باشد: 

الف ـ اصل و کپی شناسنامه داوطلب یا همسر وی برای داوطلبانی که شهرستان یا استان محل تولد داوطلب یا همسر وی با شهرستان یا استان مورد تقاضا برای استخدام یکی است.

ب ـ برای داوطلبانی که همسر یا فرزند کارمندان رسمی و پیمانی دولت و یا نیروهای مسلح (اعم از شاغل و یا بازنشسته) هستند و شهرستان یا استان محل خدمت فعلی یا بازنشستگی والدین یا همسر داوطلب با شهرستان یا استان مورد تقاضا برای استخدام یکی ‌باشد، می‌بایست گواهی معتبر از سازمان یا ارگانی که همسر داوطلب یا والدین داوطلب در آن مشغول به خدمت هستند و یا از آن بازنشسته شده‌اند، ارائه شود.

ج ـ گواهی معتبر مبنی بر تحصیل داوطلب در استان و یا شهرستان محل تقاضا برای داوطلبانی که حداقل چهار سال از سنوات تحصیلی (ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان و یا دانشگاه) خود را به صورت متوالی یا متناوب در شهرستان و یا استان مورد تقاضا برای استخدام طی کرده‌اند.

د ـ گواهی معتبر در خصوص پرداخت بیمه به مدت حداقل چهار سال، برای داوطلبانی که خود داوطلب یا پدر یا مادر و یا همسر وی، حداقل چهار (4) سال سابقه پرداخت حق بیمه در شهرستان و یا استان مورد تقاضا برای استخدام را دارند.

معاونت برنامه‌ریزی، پژوهش و فناوری اطلاعات در پایان این اطلاعیه خاطرنشان کرده است:‌ «لازم به ذکر است در صورت ناقص بودن مدارک تحویلی و یا هرگونه مغایرت مدارک با مفاد مندرج در آگهی استخدام نهاد، دعوت به گزینش داوطلب کان لم یکن تلقی خواهد شد.»

گفتنی است نتایج آزمون استخدامی سال 1394 نهاد کتابخانه‌‎های عمومی کشور اواسط آبان‌ماه گذشته از سوی سازمان سنجش و آموزش کشور اعلام شد.

لازم به یادآوری است، هرگونه اطلاع‌رسانی در این خصوص تنها از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور منتشر می‌شود.

نشانی ادارات کل استانی کتابخانه‌های عمومی کشور را اینجا ببینید.

[ یک شنبه 29 آذر 1394برچسب:استخدام، گزینش ، نهاد کتابخانه ها,

] [ 16:38 ] [ ،سعید فیضی، ]

[ ]

شفاف‌سازی ابهامات پذیرفته‌ شدگان آزمون 94 نهاد

 

معاون برنامه‌ریزی، پژوهش و فناوری اطلاعات نهاد به ابهامات پذیرفته شدگان آزمون استخدامی 94 نهاد کتابخانه‌ها پاسخ داد.

به گزارش روابط عمومی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، پس از اعلام نتایج آزمون استخدامی 94، این نهاد با سؤالاتی از سوی شرکت کنندگان آزمون در قالب تماس‌های تلفنی و ایمیل مواجه بوده است. روابط عمومی نهاد کتابخانه‌ها به منظور شفاف سازی بخشی از ابهامات و پاسخگویی به سؤالات پذیرفته شدگان، گفتگوی مفصلی با امین متولیان، معاون برنامه‌ریزی، پژوهش و فناوری اطلاعات انجام داده است، که در ادامه می‌خوانیم.

جناب متولیان به عنوان مقدمه‌ای برای ورود به بحث آزمون استخدامی، توضیح مختصری درباره رویکرد نهاد در آزمون استخدامی 94 بفرمایید. چراکه امسال خلاف سال‌های گذشته تنها فارغ التحصیلان رشته کتابداری مجوز شرکت در آزمون را داشتند.

بر اساس نقشه نیازی که در مقیاس شهرستان ـ کتابخانه داشتیم، مقرر شد این نیاز به صورت قانونی با برگزاری آزمون رفع شود؛ لذا طبق پیشنهاد نهاد و مصوبه هیأت امنا، رفع نیاز پست کتابدار در اولویت قرار گرفت. از آنجاییکه نهاد کتابخانه‌ها یکی از مراکز اصلی جذب فارغ التحصیلان رشته کتابداری است و از برگزاری آخرین آزمون استخدامی آن نیز چند سالی می‌گذرد، بنا شد تمامی ظرفیت به فارغ التحصیلان رشته کتابداری، در مقاطع مختلف اختصاص داده شود.

آزمون استخدامی 94 نهاد کتابخانه‌ها، 3013 شرکت کننده داشت که تنها 368 نفر از آنان جذب بازار کار خواهند شد، در مرحله اولیه این آزمون چند نفر پذیرفته شدند؟

بله، آزمون 3013 شرکت کننده داشت و قرار بود 368 نفر جذب داشته باشیم؛ اما در بعضی از شهرستان‌ها داوطلب نداشتیم؛ برای همین ظرفیت آن شهرستان خالی مانده است؛ در بعضی شهرستان‌ها نیز کمتر از ظرفیت داوطلب داشتیم. مجموعاً در حال حاضر، یک و نیم برابر ظرفیت، یعنی 577 نفر را در سه نوع سهمیه دعوت به گزینش کرده‌ایم. طبق مفاد قانونی که در اطلاعیه آزمون درج شده بود، این تعداد شامل سهمیه آزاد، سهمیه خانواده شهدا و ایثارگران، سهمیه فرزندان جانبازان و رزمندگان داوطلب حاضر در زمان دفاع مقدس می‌شود. پس از پایان مهلت اعتراض و بررسی آنها، که توسط سازمان سنجش انجام می‌شود، فهرست پذیرفته شدگان آزمون، نهایی شده و این فهرست به همراه اطلاعات داوطلبان پس از تجمیع، دریافت و بررسی صحت مدارک ارسال شده، به هسته گزینش ارسال می‌شود. 

راهیابی یک و نیم برابر ظرفیت مورد نیاز به مرحله گزینش بر چه اساسی صورت گرفت؟

بر اساس ماده 44 قانون مدیریت خدمات کشوری و ماده 10 دستورالعمل اجرائی شماره 84597/200 مورخ 8/9/1388، درباره نحوه برگزاری آزمون‌های عمومی و تخصصی دستگاه‌های اجرائی، یک و نیم برابر ظرفیت مقرر شده در آزمون، برای انجام مراحل گزینش دعوت می‌شوند.

خلاف سال‌های گذشته که پذیرفته شدگان آزمون استخدامی به مصاحبه دعوت می‌شدند، امسال از واژه "گزینش" استفاده شده است. آیا تفاوت فقط در استفاده از واژه هاست، یا اینکه مرحله دوم آزمون تفاوت معناداری با سال‌های گذشته دارد؟

بله، در این آزمون مصاحبه کاملا حذف شده‌است؛ اما گزینش تعریف مشخصی در کشور دارد که طی آن اعتبار علمی افراد سنجیده نمی‌شود؛ گزینش به معنی بررسی صلاحیت‌های اعتقادی، اخلاقی و اداری افراد است که مکانیزم مشخص و تعریف شده‌ای دارد. همچنین قبل از مرحله گزینش صحت و سقم اطلاعات دریافت شده از شرکت کنندگان سنجیده می‌شود؛ ممکن است برخی از داوطلبان، اطلاعات خود را اعم از معدل، سن، وضعیت بومی بودن، مدرک تحصیلی و... سهواً یا عمداً اشتباه وارد کرده باشند؛ با توجه به اینکه در جریان تکمیل اطلاعات 2 بار فرصت ویرایش داده شد، چنانچه در روند آزمون و گزینش و حتی پس از آن، هر کجا مدرکی خلاف ادعای داوطلب ارائه شود، پرونده وی مختومه اعلام می‌شود؛ و این فرد طبق مفاد اطلاعیه آزمون، به مدت 5 سال از شرکت در آزمون‌های استخدامی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور محروم می‌شود. 

در این آزمون، جذب نیروی کار چند درصد به نمره کتبی و چند درصد به نتیجه گزینش وابسته است؟

گزینش در نتیجه کتبی آزمون هیچ تأثیری ندارد؛ نمره ثبت شده در کارنامه، نمره علمی داوطلب است که از سوی سازمان سنجش اعلام شده. طبق اطلاعیه آزمون، برای کتابداران انجمنی، روستایی و قراردادی به شرط آنکه سابقه آنان به تأیید معاونت اداری ـ مالی نهاد رسیده باشد، برای هر سال سنوات 02%  ضریب اعلام شده است؛ یعنی اگر کسی ده سال سابقه مورد تأیید داشته باشد، نمره پایه وی در 2/1 ضرب شده و به عنوان نمره نهایی منظور می‌شود. این امتیازی بود که ما برای همکاران انجمنی، روستایی و قراردادی‌مان قائل شدیم. اما این ضرایب صرفأ بر اساس ادعای افراد اعمال نشد. سنوات همکاران به تأیید معاونت اداری ـ مالی رسید و سپس تا 9 رقم بعد از اعشار اعمال شد تا در مورد داوطلبانی که در شرایطی نزدیک به تساوی هستند، حقی ضایع نشود. 

در جذب پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون، معیار "بومی بودن" به چه میزان اهمیت دارد؟

پس از در نظر گرفتن نمره علمی داوطلبان، معیار بومی بودن اولویت بعدی نهاد است؛ برای آقایان در سطح استان و برای خانم‌ها در سطح شهرستان؛ چنانچه این امر رعایت نشده باشد، تخلف است و پرونده فرد داوطلب کنار گذاشته می‌شود. 

اینکه آقایان در سطح استان و خانم‌ها در سطح شهرستان بومی محسوب می‌شوند، تا حدودی اولویت جذب را به آقایان نمی‌دهد؟

خیر، در حال حاضر نزدیک به 75 درصد شرکت کنندگان خانم هستند؛ در نظر گرفتن این شرط برای بومی بودن خانم‌ها، ناظر بر شرایط کاری بعد از استخدام است، که البته شرایط معقولی هم هست. وقتی شما شرایط بومی استانی را می‌پذیرید، حاضر هستید که در سطح یک استان به هر نقطه‌ای جابجا شوید. لهذا بنا به تشخیص مرجع تخصصی در نهاد، این نوع جابجایی نه به نفع امنیت شغلی همکاران خانم است و نه به نفع رعایت نظم نظام اداری است.

آیا در این آزمون رتبه‌های مشابه هم داشتیم؟ جذب آنان به چه صورت خواهد بود؟

بله. امسال ما برای اولین بار در طول تاریخ آزمون‌های نهاد قانون مصوب مجلس شورای اسلامی در مورد تخصیص 25 درصد ظرفیت آزمون‌های استخدامی به جانبازان و آزادگان، فرزندان و همسران شهداء، فرزندان و همسران جانبازان 25 درصد به بالا، فرزندان و همسران آزادگانی که سابقه اسارت یک ساله و یا بیشتر دارند و همچنین رزمندگانی با سابقه حداقل 6 ماه حضور داوطلبانه در جبهه، اعمال کردیم. هر سازمانی که آزمون استخدامی برگزار می‌کند، موظف است حداقل 25 درصد از ظرفیت خود را به خانواده معزز شهدا و رزمندگانی که سابقه حضور داوطلبانه در جبهه داشته‌اند، تخصیص دهد. در این فرآیند به این صورت اقدام می‌شود که اسامی اعلام شده، سپس مشخص می‌شود که افراد در کدام شهرها به کار گرفته شوند. در آزمون ما هم این اتفاق افتاد و بنیاد شهید اسامی را اعلام کرد؛ تمامی افراد اعلام شده هم فارغ‌التحصیل رشته کتابداری بوده‌اند. بنابراین ما بر طبق فهرستی که از سوی بنیاد شهید ارائه شد، موظف به جذب تعدادی از شرکت کنندگان بودیم.
گاهی نمرات کتبی داوطلبین کاملا مانند هم است؛ لذا چون در شرایط یکسانی هستند، نمره کل و رتبه مشابهی خواهند داشت. دلیل وجود رتبه‌های مشابه اینست که در این آزمون سه نوع سهمیه داشته‌ایم؛ سهمیه داوطلبان آزاد، سهمیه خانواده شهدا و ایثارگران و سهمیه رزمندگان. بنابراین امکان دارد ما از هر سه سهمیه در یک شهرستان داوطلب داشته باشیم؛ و چون داوطلبان در سهمیه خود به رقابت پرداخته‌اند، شاهد کسب رتبه‌های مشابه هستیم؛ اما باید توجه کرد که این رتبه‌های مشابه در سهمیه‌های مختلف است. طبیعتأ تمامی این افراد دعوت به گزینش می‌شوند؛ چنانچه شهرستانی بیش از یک نفر ظرفیت داشته باشد و بنیاد شهید در آنجا چند نفر را، طبق قانون بیست و پنج درصد، معرفی کند، آنها پذیرفته خواهند شد. برای همین در بعضی مناطق از پذیرفته شدگان سهمیه آزاد کسی به گزینش دعوت نشد.

یعنی در حالی که این دسته از افراد می‌توانستند بدون آزمون جذب بازار کار شوند، به تصمیم نهاد در آزمون شرکت کردند و در بین گروه خود به رقابت پرداختند.

بله. در واقع آزمون ما کم تعداد بود. ظرفیت 368 نفر بود. در استانی 3 نفر و در استانی شاید نزدیک به 50 کتابدار نیاز داشتیم. اما اگر متوسط ظرفیت درخواستی ما را طبق نقشه نیاز ببینید، در بسیاری از شهرها بین 1 تا 2 نفر نیاز داشتیم؛ و خًب طبیعی است که وقتی نیاز یک نفر است و آن سهمیه 25 درصدی باید اعمال شود، این اتفاق می‌افتد. در حال حاضر ما در 15 شهرستان از سهمیه آزاد دعوت به گزینش نداشته‌ایم؛ طبق اعلام بنیاد شهید از سهمیه خانواده‌های شهدا دعوت به گزینش شده است.
نکته دیگری که لازم است یادآور شوم، اینست که طبق آنچه پیش از این تصریح شد، داوطلبان می‌بایست 50 درصد نمره را کسب کنند. با اینحال نتایج حاکی از آنست که در بعضی شهرستان‌ها نمره شرکت کنندگان به حد‌‌نصاب نرسیده است. در این شرایط در جلسه شورای معاونین نهاد، مقرر شد برای اجتناب از برگزاری مجدد آزمون، افراد مورد نیاز به ترتیب اولویت امتیاز خود دعوت به گزینش شوند. بنابراین احتمال دارد در یک شهرستانی هیچ یک از اسامی اعلام شده موفق به کسب 50 درصد از نمرات نشده باشند؛ اما چون رتبه‌های برتر بوده‌اند، به گزینش دعوت شده‌اند.

در مرحله بعدی برای داوطلبان چه اقدامی صورت می‌گیرد؟

در روز سوم آذرماه، مهلت اعتراض به پایان رسید. ان شاءالله ظرف دو هفته شکایات بررسی شده و پس از آن از داوطلبانی که به گزینش دعوت شده‌اند، درخواست می‌شود مدارک خود را شامل: اصل شناسنامه، کارت ملی، مدرک تحصیلی، مدارک مربوط به سهمیه شاهد، ایثارگران و رزمندگان و مدارک مربوط به بومی بودن را جهت تأیید اولیه به نهاد ارسال کنند.

[ سه شنبه 10 آذر 1394برچسب:استخدام نهاد،آزمون، شفاف سازی,

] [ 17:13 ] [ ،سعید فیضی، ]

[ ]

اعلام نتایج آزمون استخدامی 94 نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور

 

نتایج آزمون استخدامی 94 نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، نتایج آزمون استخدامی سال 1394نهاد کتابخانه های عمومی کشور از سوی سازمان سنجش و آموزش کشور اعلام شد.

آن دسته از داوطلبانی که به نمره هر درس و یا نمره کل آزمون خود اعتراض دارند، می‌توانند حداکثر تا 20 روز پس از اعلام نتایج آزمون، با مراجعه به سامانه رسیدگی به شکایات آزمون 94 به نشانی  shekayat94.iranpl.ir  شکایت خود را ثبت کنند. لازم به ذکر است که شکایات ارسالی پس از تاریخ مذکور به هیچ عنوان بررسی نمی‌شوند.


نتایج آزمون استخدامی 1394 نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور را اینجا ببینید.

[ چهار شنبه 13 آبان 1394برچسب:نتایج، آزمون استخدامی، نهاد کتابخانه ها، کتابدار، جوین,

] [ 13:16 ] [ ،سعید فیضی، ]

[ ]

جزئیات نتایج آزمون استخدامی سال 94 نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور

 

معاونت برنامه‌ریزی، پژوهش و فناوری اطلاعات نهاد با صدور اطلاعیه‌ای، جزئیات مهمی را در خصوص اعلام نتایج آزمون استخدامی سال 94 نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور تشریح کرد.

به گزارش روابط عمومی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، معاونت برنامه‌ریزی، پژوهش و فناوری اطلاعات نهاد در اطلاعیه‌ای با بیان جزئیاتی مهم در خصوص نتایج آزمون استخدامی سال 94 نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور آورده است: «با تشکر از صبر و تلاش همه شرکت کنندگان در آزمون استخدامی سال 1394 نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور و ضمن عذرخواهی از داوطلبان گرانقدر بابت تاخیر پیش آمده در اعلام نتایج آزمون به اطلاع می‌رساند، سعی همه ما بر این است که تا آخر هفته جاری نتایج آزمون به همراه کارنامه به اطلاع داوطلبان عزیز رسانده شود.»

در بخش اول این اطلاعیه خاطرنشان شده: «در هر شهرستان یک و نیم برابر ظرفیت پذیرش آن شهرستان براساس بالاترین نمرات در شهرستان و با لحاظ کردن موارد ذکر شده در اطلاعیه آزمون استخدامی نهاد کتابخانه‌ها، دعوت به گزینش شده‌اند.»

در دومین بند این اطلاعیه با اشاره به امکان استفاده از امتیازات کتابداران انجمنی، روستایی و کارکنان قراردادی پذیرفته شده در آزمون 94 نهاد، تصریح شده است: «برای آن دسته از داوطلبان متقاضی استفاده از امتیازات کتابداران انجمنی، روستایی و کارکنان قراردادی نهاد که حائز شرایط مندرج در بند 6 بخش شرایط اختصاصی استخدام در اطلاعیه آزمون استخدامی نهاد کتابخانه‌ها بوده‌اند و رابطه استخدامی آنها به تایید معاونت اداری و مالی نهاد رسیده است، ضرایب مربوطه براساس بند مذکور اعمال و سپس رتبه داوطلب در شهرستان مورد تقاضا برای خدمت مشخص شده است.»

در سومین بند این اطلاعیه با اشاره به اعمال سهمیه ایثارگران و رزمندگان، آمده است: «سهمیه ایثارگران و رزمندگان براساس بندهای یک و دو بخش امتیازات و سهمیه‌های قانونی مندرج در اطلاعیه آزمون استخدامی نهاد کتابخانه‌ها و قوانین مربوطه اعمال شده است.»

در بخش‌های چهارم و پنجم این اطلاعیه نیز یادآور شده است: «دعوت به گزینش به منزله قبولی در آزمون نبوده و نتیجه نهایی آزمون پس از طی مراحل گزینش مشخص می‌شود. همچنین زمان و مراحل گزینش از طریق پورتال نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور به نشانی www.iranpl.ir اعلام می‌شود.»

معاونت برنامه‌ریزی، پژوهش و فناوری اطلاعات در آخرین بند این اطلاعیه با اشاره به ایجاد سامانه‌ای برای ثبت شکایات، معترضین این آزمون، خاطرنشان کرده است: «آن دسته از داوطلبانی که به نمره هر درس و یا نمره کل آزمون خود اعتراض دارند، می‌توانند حداکثر تا 20 روز پس از اعلام نتایج آزمون، با مراجعه به سامانه رسیدگی به شکایات آزمون 94 به نشانی  shekayat94.iranpl.ir  شکایت خود را ثبت کنند. لازم به ذکر است که شکایات ارسالی پس از تاریخ مذکور به هیچ عنوان بررسی نمی‌شوند.»

معاونت برنامه‌ریزی، پژوهش و فناوری اطلاعات در پایان این اطلاعیه آورده است: «مجدداً ضمن عذرخواهی از داوطلبان گرامی امیدواریم که توانسته باشیم آزمونی استاندارد و کم نقص را اجرا کرده، فرصتی را برای بهره‌گیری از توانمندی‌های علمی و عملی داوطلبان عزیز فراهم کرده باشیم.»

گفتنی است استخدام نیروی کتابدار توسط نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور از طریق برگزاری آزمون مشترک فراگیر و به صورت کتبی، توسط سازمان سنجش آموزش کشور برگزار شد. بر اساس نیاز اعلام شده، 368 تَن از میان بیش از 3 هزار داوطلب شرکت کننده در این آزمون، پس از طی مراحل قانونی گزینش به عنوان کتابدار مشغول به کار خواهند شد. 

لازم به یادوری است، هرگونه اطلاع‌رسانی در این خصوص تنها از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور منتشر می‌شود.

[ سه شنبه 12 آبان 1394برچسب:جزییات، آزمون استخدامی، نهاد، کتابدار,

] [ 15:27 ] [ ،سعید فیضی، ]

[ ]

اعلام زمان نتایج آزمون استخدامی 94

 

به گزارش روابط عمومی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، نتایج آزمون استخدامی سال 1394 نهاد، نیمه اول آبان ماه از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور اطلاع رسانی خواهد شد.

لازم به ذکر است استخدام نیروی کتابدار توسط نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور از طریق برگزاری آزمون مشترک فراگیر و به صورت کتبی، توسط سازمان سنجش آموزش کشور برگزار شد. بر اساس نیاز اعلام شده، 368 تَن از میان بیش از 3 هزار داوطلب شرکت کننده در این آزمون، پس از طی مراحل قانونی گزینش به عنوان کتابدار مشغول به کار خواهند شد. 

گفتنی است، هر گونه اطلاع رسانی در این خصوص تنها از طریق پایگاه اطلاع رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور منتشر می‌شود.

[ چهار شنبه 29 مهر 1394برچسب:اعلام نتایج, آزمون استخدامی, نهاد کتابخانه ها, آبان ماه,

] [ 16:26 ] [ ،سعید فیضی، ]

[ ]

اعلام زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی 94 نهاد

 

زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی 94 نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، متقاضیان شرکت در آزمون استخدامی 94 نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور از تاریخ سه‌شنبه سوم شهریور (03/06/1394) می‌توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org کارت ورود به جلسه این آزمون را دریافت کنند.

داوطلبین شرکت در آزمون استخدامی 94 نهاد در صورت داشتن هرگونه پرسش در خصوص این آزمون و دریافت کارت‌های ورود به جلسه خود، می‌توانند در ساعات اداری با شماره تلفن‌های 88802171، 88940466 و 88802181 تماس بگیرند.

آزمون استخدامی 94 نهاد از طریق برگزاری آزمون مشترک فراگیر و به صورت کتبی توسط سازمان سنجش آموزش کشور، روز جمعه 6 شهریور سالجاری در سراسر کشور برگزار می‌شود.

[ یک شنبه 1 شهريور 1394برچسب:کارت ورود به جلسه، آزمون، نهاد,

] [ 18:37 ] [ ،سعید فیضی، ]

[ ]

آغاز ثبت نام آزمون استخدامی 94 نهاد

 

به گزارش روابط عمومی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، سامانه ثبت نام الکترونیکی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org برای آزمون استخدامی نهاد کتابخانه ها فعال شد. 

بر این اساس، متقاضیان شرکت در این آزمون می‌توانند، تا پایان روز یکشنبه 21 تیر ماه 1394، نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. 

گفتنی است، استخدام نیروی کتابدار توسط نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور از طریق برگزاری آزمون مشترک فراگیر و به صورت کتبی، توسط سازمان سنجش آموزش کشور در شهریور ماه سالجاری برگزار خواهد شد و اطلاع رسانی در خصوص استخدام، برگزاری آزمون ها و جزئیات آن، تنها از طریق پایگاه اطلاع رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور منتشر می‌شود.

اطلاعات تکمیلی در خصوص آخرین تغییرات ظرفیت پذیرش آزمون 94، به تفکیک استان و شهرستان، را در اینجابخوانید.

[ دو شنبه 15 تير 1394برچسب:آزمون استخدامی, نهاد, آغاز,

] [ 15:14 ] [ ،سعید فیضی، ]

[ ]

آخرین تغییرات ظرفیت پذیرش آزمون نهاد اعلام شد.

 

نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور اطلاعیه جدید خود را درباره‌ تاریخ، نحوه‌ ثبت‌نام متقاضیان و آخرین تغییرات ظرفیت پذیرش آزمون 94، به تفکیک استان و شهرستان، منتشر کرد.

به گزارش روابط عمومی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، اطلاعیه‌ نهاد کتابخانه‌ها درباره‌ تاریخ و نحوه‌ ثبت‌نام از متقاضیان شرکت در آزمون‌ استخدامی سال جاری این نهاد منتشر شد.

در بخشی از این اطلاعیه آمده است: بر اساس مصوبه هیات ‌امنای نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور مصوب 18/12/1393، این نهاد به ‌منظور تکمیل نیروهای متخصص و موردنیاز خود، از طریق برگزاری آزمون (امتحان و مسابقه) و انجام گزینش، از میان افراد واجد شرایط در رشته شغلی کتابداری دعوت به همکاری می‌کند. بدین‌وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی ثبت‌نام و شرکت در این آزمون می‌رساند که ثبت‌نام منحصراً به ‌صورت اینترنتی از طریق سایت سازمان سنجش‌ آموزش کشور به نشانی:www.sanjesh.org از روز یکشنبه مورخ 14/04/94 آغاز و در روز یکشنبه مورخ 21/04/94 پایان می‌پذیرد.

علاقمندان می‌توانند متن کامل این اطلاعیه را اینجا بخوانند.

[ سه شنبه 9 تير 1394برچسب:آزمون استخدامی, نهاد, ظرفیت, تغییر, آخرین,

] [ 15:47 ] [ ،سعید فیضی، ]

[ ]

دفترچه اطلاعات شرکت در آزمون استخدامی 94 نهاد منتشر شد

 

معاونت برنامه ریزی، پژوهش و فناوری اطلاعات نهاد در اطلاعیه ای، از انتشار دفترچه حاوی اطلاعات شرکت در آزمون استخدامی 94 نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، معاونت برنامه ریزی، پژوهش و فناوری اطلاعات نهاد در اطلاعیه ای ضمن اعلام زمان انتشار دفترچه حاوی اطلاعات شرکت در آزمون استخدامی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در سال 1394، از متقاضیان شرکت در این آزمون دعوت کرد تا برای دریافت و مطالعه این دفترچه راهنما، به پایگاه اطلاع رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور به نشانی www.iranpl.ir مراجعه کنند. (اینجـــا)

این معاونت در ادامه اطلاعیه خود، خاطرنشان کرده است: با همکاری اداره کل فناوری اطلاعات نهاد نیز سامانه ای برای پاسخ به پرسش‌های داوطلبان از تاریخ دوشنبه 18/4/94 به نشانیFAQ.iranpl.ir آماده پاسخگویی به ابهامات و سوالات احتمالی متقاضیان شرکت در این آزمون خواهد بود.

معاونت برنامه ریزی، پژوهش و فناوری اطلاعات نهاد در پایان این اطلاعیه یادآور شده: ثبت نام داوطلبان حائز شرایط شرکت در آزمون استخدامی 94 نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور از تاریخ پنجشنبه چهاردهم خردادماه در سامانه سازمان سنجش آموزش کشور به نشانیwww.sanjesh.org  آغاز می شود.

گفتنی است، استخدام نیروی کتابدار توسط نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور از طریق برگزاری آزمون مشترک فراگیر و به صورت کتبی، توسط سازمان سنجش آموزش کشور در شهریور ماه سالجاری برگزار خواهد شد و اطلاع رسانی در خصوص استخدام، برگزاری آزمون ها و جزئیات آن، تنها از طریق پایگاه اطلاع رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور منتشر می شود.

[ سه شنبه 12 خرداد 1394برچسب:آزمون استخدامی؛ نهاد؛ کتابخانه ها، عطاملک جوینی,

] [ 14:45 ] [ ،سعید فیضی، ]

[ ]

انتشار اطلاعيه آزمون استخدامي نهاد کتابخانه ها در هفته اول خردادماه

 

به گزارش لیزنا، عليرضا مختارپور دبیرکل نهاد متابخانه های عمومی،  در یادداشت بيست و چهارم خود ضمن اشاره به برگزاري دومين نشست هم انديشي اساتيد كتابداري و مسئولان نهاد در روز دوشنبه بيست و يكم ارديبهشت و تاكيد بر همكاري گسترده ميان نهاد، دانشگاه ها و هيات هاي علمي رشته كتابداري (علم اطلاعات و دانش شناسي) ابراز اميدواري كرد آثار مثبت و نتايج اين هم انديشي بزودي در كتابخانه هاي عمومي ديده شود.

 اطلاعيه آزمون استخدامي نهاد در هفته اول خردادماه از طريق سازمان سنجش كشور منتشر می شود

 وي در ادامه با اشاره به آزمون استخدامي نهاد در سال جاري يادآور شد: اطلاعيه آزمون استخدامي نهاد در هفته اول خردادماه از طريق سازمان سنجش كشور منتشر و نيروهاي جديد از طريق اين آزمون و از ميان فارغ التحصيلان رشته كتابداري استخدام خواهند شد.

 مختارپور همچنين در ادامه متذكر شده است: «كتابداران و همكاران انجمني و روستايي نيز در صورت داشتن مدرك تحصيلي كتابداري و با در نظر گرفتن امتياز بر اساس سابقه خدمت در نهاد، در اين آزمون شركت خواهند كرد. ضمن آنكه كتابداراني كه به دليل دارا نبودن مدرك تحصيلي امكان شركت در اين آزمون را پيدا نكنند يا در آزمون شركت كرده و موفق به قبولي نشوند همچنان در نهاد مشغول به خدمت خواهند بود و به هيچ وجه امنيت شغلي آنان مورد خدشه واقع نخواهد شد.»

 

[ پنج شنبه 24 ارديبهشت 1394برچسب:آزمون استخدامی؛ نهاد؛ کتابخانه ها, عطاملک جوینی,

] [ 9:15 ] [ ،سعید فیضی، ]

[ ]

اطلاعیه روابط عمومی پیرامون تعداد پذیرفته شدگان بررسی شکایات آزمون استخدامی 91

روابط عمومی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور با صدور اطلاعیه ای توضیحاتی در خصوص پذیرفته شدگان در نتیجه بررسی شکایات آزمون 91 عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، مطابق این اطلاعیه روند قانونی جذب تمام 282 نفری که اعتراض آنها در کمیته بررسی شکایات آزمون 91 پذیرفته شده است، در حال انجام است و هیچ تغییری در این تعداد صورت نگرفته است.

اطلاع رسانی در خصوص استخدام، برگزاری آزمون ها و جزئیات آن، تنها از طریق پایگاه اطلاع رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور منتشر می شود. یادآور می‌شود در صورت مشاهده هرگونه اخباری در این خصوص، با مراجعه به این پایگاه (www.iranpl.ir) از صحت و درستی آن با خبر شوید.

[ دو شنبه 21 ارديبهشت 1394برچسب:آزمون 91, اطلاعیه, شکایات,

] [ 15:41 ] [ ،سعید فیضی، ]

[ ]

اعلام منابع آزمون استخدامی 94 نهاد کتابخانه های عمومی کشور

مدیرکل پژوهش و نوآوری نهاد، منابع آزمون استخدامی 94 نهاد کتابخانه های عمومی کشور را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی نهاد کتابخانه های عمومی کشور، محمد جوهرچی مدیرکل پژوهش و نوآوری، منابع آزمون استخدامی سال 1394 نهاد کتابخانه های عمومی کشور را اعلام کرد.

پیش از این دکتر امین متولیان معاون برنامه ریزی، پژوهش و فناوری اطلاعات نهاد در گفتگو با روابط عمومی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، از برگزاری آزمون استخدامی این نهاد در نیمه اول شهریور ماه سال جاری خبر داده بود.

گفتنی است با توجه به برگزاری آزمون استخدامی نهاد کتابخانه های عمومی کشور از طریق برگزاری آزمون مشترک فراگیر و به صورت کتبی، توسط سازمان سنجش آموزش کشور، اطلاع‌رسانی در خصوص نحوه ثبت نام آزمون استخدامی نهاد در سال 94 و جزئیات شرایط عمومی و اختصاصی از طریق اطلاعیه سازمان سنجش اعلام خواهد شد.
 
منابع به شرح ذیل می باشد.
 
 
 

[ پنج شنبه 17 ارديبهشت 1394برچسب:منابع آزمون, استخدامی,نهاد,

] [ 8:58 ] [ ،سعید فیضی، ]

[ ]

برگزاری آزمون استخدامی نهاد کتابخانه های عمومی کشور در شهریور 94

دکتر امین متولیان معاون برنامه ریزی، پژوهش و فناوری اطلاعات نهاد در گفتگو با روابط عمومی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، از برگزاری آزمون استخدامی این نهاد در نیمه اول شهریور ماه سال جاری خبر داد.

متولیان درباره منابع این دوره آزمون استخدامی نهاد کتابخانه های عمومی کشور گفت: منابع آزمون 94 همان منابعی است که پیش از این اعلام شده بود و تغییرات اندک احتمالی نیز متعاقباً اعلام می شود.

وی افزود: با توجه به برگزاری آزمون استخدامی نهاد کتابخانه های عمومی کشور از طریق برگزاری آزمون مشترک فراگیر و به صورت کتبی، توسط سازمان سنجش آموزش کشور، اطلاع‌رسانی در خصوص نحوه ثبت نام آزمون استخدامی نهاد در سال 94 و جزئیات شرایط عمومی و اختصاصی از طریق اطلاعیه سازمان سنجش  نیز تا پایان اردیبهشت ماه سال جاری در سایت سازمان سنجش انجام خواهد شد. 

معاون برنامه‌ریزی، پژوهش و فناوری اطلاعات نهاد کتابخانه های عمومی کشور با اشاره به اولویت های جذب نیرو در آزمون 94 اظهار داشت: اولویت این دوره آزمون استخدامی نهاد، جذب نیروهای بومی و از میان فارغ التحصیلان رشته کتابداری  و با توجه به نیاز هر شهر به نیروی کتابدار در سراسر کشور است البته در معدود استان هایی که در آنها رشته کتابداری هنوز دایر نشده و اسامی آنها بزودی اعلام می شود فارغ التحصیلان رشته های علوم انسانی مجاز به شرکت می باشند.

وی با تاکید بر حذف مصاحبه از مراحل استخدام نهاد کتابخانه های عمومی کشور به سوابق کاری کتابداران انجمنی و روستایی اشاره کرد و گفت: کتابداران انجمنی و روستایی نیز در صورت داشتن شرایط می توانند در آزمون شرکت کنند. سابقه همکاری این گروه از کتابداران در نهاد، در جمع بندی نمرات آزمون، ضریب مثبت خواهد داشت که جزئیات و شرایط در دفترچه راهنمای آزمون اعلام خواهد شد. البته مطابق قانون طی مراحل گزینش درباره پذیرفته شدگان آزمون الزامی است.

 

[ یک شنبه 30 فروردين 1394برچسب:آزمون استخدامی، کتابدارن,

] [ 16:45 ] [ ،سعید فیضی، ]

[ ]

بیانیه و نتایج کمیتۀ بررسی آزمون 91 اعلام شد.

بیانیه و نتایج کمیتۀ بررسی آزمون 91 اعلام شد

معاون برنامه ریزی، پژوهش و فناوری اطلاعات و دبیر کمیته بررسی آزمون 91، ضمن صدور اطلاعیه ای، اسامی پذیرفته شدگان را اعلام کرد.

 
به گزارش روابط عمومی نهاد کتابخانه های عمومی کشور، امین متولیان، معاون برنامه ریزی، پژوهش و فناوری اطلاعات نهاد کتابخانه های عمومی کشور و دبیر کمیتۀ بررسی آزمون سال 1391، بیانیه و اسامی پذیرفته شدگان را به شرح زیر اعلام کرد:
 
بسمه تعالی
به یاری خداوند و با همت و دقت و جدیت اعضای کمیتۀ بررسی آزمون، امر بررسی شکایات آزمون استخدام عمومی سال 1391نهاد پایان گرفت. لازم است از سعی، حوصله و انگیزه و اخلاص تمامی عزیزان عضو این کمیته و همچنین کارشناسان عزیز و گران‏قدری که در این مسیر ما را مخلصانه یاری دادند تشکر و تقدیر کنم؛ انگیزۀ همۀ این بزرگواران برگرداندن حق به معترضان صاحب‏حق بود که امیدوارم دعای خیر همه آنها همراه‏شان باشد.
اکنون و در آستانۀ اعلام نتایج بررسی‏ها، یادآوری چندین نکته مهم و راهگشاست:
1.       ملاک در بررسی اعتراض‏ها، شرایط اعلام شده کتبی در اطلاعیه برگزاری آزمون در تاریخ 25/12/92 تا قبل از انجام مصاحبه بوده است. لذا مصاحبه و هر شرط غیرمکتوب که بعد از برگزاری آزمون کتبی اعلام شده فاقد اعتبار محسوب شده است.
2.       اولویت و اصالت با ثبت نام کنندگان در سامانۀ ثبت شکایات بوده است؛ اما با توجه به نظر مساعد دبیرکل محترم نهاد به همه شکایت های رسیده به نهاد که قبل از اتمام کار سامانه واصل شده بود نیز رسیدگی شد.
3.       بنابر قانون و اعلام نظر دستگاه‏های نظارتی، شکایت‏هایی که به هر نحو بعد از اتمام کار سامانه واصل شد، به هیچ عنوان بررسی نشد.
4.       شکایات ثبت شده و مابقی شکایات که در جداول استاندارد آماده شده بودند، به ترتیبِ رتبۀ داوطلب در هر استان مورد بررسی قرار گرفت. همان‏گونه که در بند یک گفته شد، بر اساس اطلاعیۀ برگزاری آزمون و صورتجلسۀ جذب شورای استخدامی نهاد در همان سال، یکایک شکایات بدون در نظر گرفتن مصاحبه بررسی شد و بر اساس ظرفیت اعلامی، شرایط مندرج در اطلاعیه، رتبۀ فرد و احراز شرایط ثبت نام، اعتراض واجدان شرایط، وارد تشخیص داده شد.
5.       هر گونه لغو سهمیه در آزمون 91 به هر دلیل و توجیهی، غیرقانونی و ظلم به شرکت‏کنندگانی بوده که برای شرکت در آزمون متحمل صرف وقت یا هزینه شده بودند؛ لذا در تمام این موارد سهمیه‏های لغو شده احیا شد.
6.       اعلام غیر رسمی اولویت دادن به دارندگان مدرک کارشناسی ارشد در مصاحبه‏ها نیز خلاف ضوابط بوده و در بررسی‏های کمیته این «شرط غیرقانونی» نیز ساقط از اعتبار بود.
7.       اعضای کمیته به هیچ عنوان وضعیت فعلی استان/ شهرستان را در نظر نگرفته و تنها به ظرفیت اعلام شده در سال 91، و نحوۀ جذب پیش از مصاحبه اولویت و اعتبار دادند.
8.       در بعضی موارد شرایط حین ثبت نام معترضان مانند مدرک، معدل آخرین مدرک، شرایط بومی بودن و ... ابهام داشت که با مراجعه به پرونده پرسنلی آزمون و بررسی دقیق آن، این ‏گونه ابهام‏ها برطرف شد.
9.        از مجموع 1233 شکایت رسیده و ثبت شده،281 شکایت وارد تشخیص داده شد که از تاریخ 13/12/93 در سامانه اطلاع رسانی نهاد (www.iranpl.ir) به صورت تجمیعی و به تفکیک هر استان اعلام می‏شود.
10.   پرونده‏های رسیدگی شده معترضانی که اعتراض‏شان وارد تشخیص داده شده پس از تایید شورای اداری استخدامی نهاد برای انجام مراحل گزینش به واحد گزینش نهاد ارسال می‏شود تا فرآیند قانونی گزینش و جذب انجام شود.
11.   کارنامۀ آزمون به همراه دلیل «ناوارد بودن اعتراض» برای همه داوطلبانی که اعتراض آنان وارد تشخیص داده نشد تا پایان سال جاری از طریق سامانۀ ثبت شکایات ارسال می‏شود.
12.   از امروز پروندۀ آزمون استخدامی سال 1391 نهاد بسته شده و دیگر هیچ اعتراضی ثبت و بررسی نمی شود.
مجددا لازم است از همه همکاران بزرگوار از جمله اعضای محترم کمیته؛ از کارشناسان محترم حوزه دبیرکل، کارشناسان پرانگیزه و کاربلدِ اداره کل فناوری اطلاعات نهاد، کارشناسان امین و سخت‏کوش ادارۀ کل حراست و همکاران پرتلاش ادارۀ کل امور اداری و هم‏چنین ناظر محترم سازمان بازرسی کل کشور که در این جلسه‏ها شرکت داشته و بر روند کار کمیته نظارت کردند، قدردانی کنم. نیز سپاسگزار دبیرکل محترم باشم که در تمام این مدت پیگیرانه و البته دلسوزانه حامی و هادی فعالیت های کمیته بودند. امید که این تلاش ناچیز، مرضی درگاه خداوند منان قرار بگیرد و رضایت را بر دل عزیزانی بنشاند که در این سال ها به ناحق چشم‏انتظار و مضطرب و معلق به سر برده و از حق قانونی خود، به هر سبب و مسببی، دور شدند. ان شاالله.
 
                                                                                  امین متولیان
                                   معاون برنامه ریزی، پژوهش و فناوری اطلاعات و دبیر کمیتۀ بررسی آزمون سال 1391
 
 
 
برای دیدن لیست اسامی پذیرفته شدگاناینجا را کلیک کنید.

[ سه شنبه 12 اسفند 1393برچسب:آزمون 91,

] [ 16:44 ] [ ،سعید فیضی، ]

[ ]

عدم برگزاری آزمون استخدامی سال جاری به علت بررسی شکایات آزمون قبلی

 

به گزارش روابط عمومی نهاد کتابخانه های عمومی کشور، علیرضا مختارپور دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور در شانزدهمین یادداشت خود ضمن تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام رحلت رسول اکرم(ص) و اربعین سیّدالشهدا امام حسین(ع) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) و امام رضا(ع)، نکاتی را درباره امور اجرایی اعلام و از برنامه های نهاد کتابخانه های عمومی کشور در ماه های پایانی سال جاری خبر داد.
مختارپور در بخشی از این یادداشت با اشاره به مصوبه‏ مجلس شورای اسلامی با رأی قریب به اتفّاق نمایندگان به اصلاح قانون اختصاص نیم درصد درآمد شهرداری ها به کتابخانه های عمومی از شهرداران استان هایی که نسبت به واریز نیم درصد درآمدهای سال جاری خود اقدام کرده‏اند تشکر کرد.
وی در بخش دیگری از یادداشت خود به اطّلاعیه برگزاری آزمون‏های نهاد کتابخانه ها که در اوایل آذر ماه سال جاری ‏ منتشر شد اشاره کرد و از عدم برگزاری آزمون استخدامی نهاد در سال جاری به علت ابلاغ لزوم بررسی دقیق شکایات و اشکالات وارده به آزمون قبلی این نهاد از سوی نهادهای نظارتی از جمله سازمان بازرسی کل کشور خبر داد.
مختارپور در پایان یادداشت خود ابراز امیدواری کرد که پس از رسیدگی به مسائل آزمون قبلی و بررسی نتایج آن، امکان تصمیم‏گیری برای برگزاری آزمون در سال آتی فراهم شود.
یادداشت شانزدهم دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور، روز شنبه 29 آذر در پرتال نهاد منتشر شده است

[ دو شنبه 1 دی 1393برچسب:لغو آزمون استخدامی ؛ نهاد,

] [ 13:14 ] [ ،سعید فیضی، ]

[ ]

اطلاعیه برگزاری آزمون استخدام کتابداران

 اطلاعیه برگزاری آزمون استخدام کتابداران

در نهاد کتابخانه های عمومی کشور

شماره یک

نهاد کتابخانه های عمومی کشور برای تامین نیروی انسانی خود در سطح ملی ،‌ در نظر دارد تا آزمون استخدامی جذب نیروی کتابدار را برگزار کند . این اطلاعیه (شماره یک ) شامل شرایط عمومی و اختصاصی و مواد و منابع آزمون است .

1- شرایط عمومی:

1.1 - اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران .

1.2 - التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران .

1.3 التزام فکری و عملی به منشور اخلاقی کتابداران نهاد کتابخانه های عمومی کشور.

1.4 - داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم از خدمت ( ویژه برادران ) .

1.5 - نداشتن منع استخدام به موجب آرای مراجع قانونی .

1.6 داوطلبان استخدام نباید مستخدم رسمی ، ثابت و پیمانی سایر دستگاه های دولتی و یا بازخرید خدمت باشند .

1.7 عدم سابقه محکومیت جزایی موثر

1.8 داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی( با رعایت تصویب نامه ی شماره 44178/88384 مورخ 23/04/1389 هیئت محترم وزیران) برای انجام کاری که استخدام می شود .

1.9 تبصره : داوطلبان استخدام برای کتابداری کتابخانه های نابینایان از این بند مستثنی می باشند .

1.10 احراز صلاحیت های عمومی به تایید گزینش.

2- شرایط اختصاصی:

2.1- داشتن حداقل 20 سال سن تمام و حداکثر 32 سال تمام برای دارندگان مدارک تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد و برای دارندگان مدارک تحصیلی دکترا حداکثر 40 سال تمام ( تا تاریخ برگزاری آزمون )

تبصره – موارد ذیل به شرط ارائه تائیدیه های معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد :

الف) داوطلبانی که در جبهه های نبرد حق علیه باطل ( از تاریخ 31/6/1359 لغایت 29/5/1367 ) به طور داوطلبانه خدمت نموده اند ، به میزان مدت حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری و یا استراحت پزشکی رزمندگان در اثر مجروحیت در جبهه های نبرد حق علیه باطل .

ب) خانواده معظم شهدا ، آزادگان ، مفقودالاثر ها و جانبازان از کار افتاده کلی که قادر به انجام کار نمی باشند شامل : همسر ، فرزندان ، پدر ، مادر ، خواهر ، و برادر تا میزان 5 سال .

ج) آزادگان ، فرزندان شاهد ، جانباز 25% و آزادگانی که حداقل یک سال سابقه اسارت دارند از شرط حداکثر سن معاف می باشند .

د) مدت خدمت سربازی

2.2- مدرک تحصیلی و رشته های قابل قبول :

- علم اطلاعات و دانش شناسی ( تمامی گرایش های آن )

- کتابداری و اطلاع رسانی ( تمامی گرایش های آن )

شرایط احراز بومی بودن در اطلاعیه های بعدی اعلام می شود.

3- نحوه و مهلت ثبت نام :

متعاقباً از سوی نهاد کتابخانه های عمومی کشور اعلام می شود.

4- موارد و منابع آزمون :

به شرح پیوست در جدول شماره یک اعلام شده است .

5- تذکر مهم :

جزئیات شرایط و نحوه ثبت نام و ارائه مدارک متعاقباً از طریق همین پایگاه به اطلاع داوطلبان می رسد .

 

 جدول شماره یک - سرفصل‌ها و منابع آزمون استخدامی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور

سرفصل

منابع

ضریب

تعداد سوال

خدمات عمومی

1. ادبیات کودکان و نوجوانان و ترویج خواندن (مواد و خدمات کتابخانه‌ای برای کودکان و نوجوانان)، ثریا قزل ایاغ، ناشر: سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی دانشگاهها (1383)

2. مواد و خدمات کتابخانه برای نوسوادان، زهره میرحسینی، ناشر: سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی دانشگاهها (1384)

3

25

خدمات مرجع

1. اصول و خدمات مرجع در کتابخانه ها و مراکز اطلاع رسانی، محمد حسین دیانی، ناشر: انتشارات کتابخانه رایانه‌ای (1382)

2. مرجعشناسی: شناخت خدمات و کتابهای مرجع، نوراله مرادی، ناشر: فرهنگ معاصر (1387)

3. مرجعشناسی اسلامی، احمد شعبانی، ناشر: نهاد کتابخانههای عمومی کشور (1382).

4. مرجعشناسی عمومی لاتین: بابک پرتو و رحیم علیجانی، ناشر: نهاد کتابخانههای عمومی کشور؛ نشر چاپار (1388) (فصلهای مرتبط با منابع دیجیتال اولویت دارند)

2

15

همکاری بین‌کتابخانه‌ها

1. کتابخانههای عمومی و مدارس: توسعه همبستگیهای نهادی، ناتالی ریف زیارنیک، ترجمه دکتر مهرداد نیکنام، ناشر: نهاد کتابخانههای عمومی کشور (1390)

2. نظامهای همکاری بین کتابخانهای، نرگس نشاط، ناشر: سمت (1382)

2

15

مدیریت کتابخانه

1. اداره کتابخانه، طاهره علومی، ناشر: سمت (1391)(فصل‌های مرتبط با کلیات مدیریت اولویت دارد)

2. مدلهای مدیریت، تصمیمگیری و برنامهریزی در کتابخانهها، رابرت هیز، ترجمه علی اکبر خاصه. ناشر: نهاد کتابخانههای عمومی کشور (1392) (فصلهای 5، 6، 7، 8)

3. شاخص‌های عملکرد کتابخانه‌ها. ترجمه علی‌حسین قاسمی. انتشارات نهاد کتابخانه‌های عمومی. (صفحات 15-50)

2

15

سازماندهی منابع

1. فهرستنویسی: اصول و روشها، سیدمهدی طاهری، رحمت الله فتاحی، ناشر: نشر کتابدار (1391)

2. مجمموعه‌سازی و خدمات تحویل مدرک، تالیف حمید محسنی.نشر کتابدار (1388)

1

15

فناوری اطلاعات

آشنایی با مهارت‌های عمومی فناوری اطلاعات شامل مبانی کامپیوتر و اینترنت و نرم‌افزارهای اداری.

1

10

زبان

زبان تخصصی انگلیسی، حسین مختاری معمار، ناشر: انتشارات دبیزش (1388)

1

15

 

جمع

110

 

[ یک شنبه 2 آذر 1393برچسب:آزمون استخدامی نهاد,

] [ 14:7 ] [ ،سعید فیضی، ]

[ ]

آزمون استخدام کتابدار نهاد کتابخانه های عمومی در سال 93، اسفند ماه برگزار می شود.

 

 

دکتر مهردخت وزیرپور، استاد باسابقه کتابداری و اطلاع‌رسانی و مشاور دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی در حاشیه مراسم تکریم کتابداران و ترویج کتابخوانی که روز سه شنبه (27 آبان 93) برگزار شد، در گفتگو با خبرنگار لیزنا اظهار داشت: آزمون استخدام کتابدار نهاد کتابخانه های عمومی کشور در اسفند 93 برگزار خواهد شد. وی افزود: اطلاعیه‏ نهاد درباره‏ی آزمون سال جاری شامل زمان برگزاری، منابع آزمون، نحوه‏ برگزاری آزمون برای کتابداران انجمنی و روستایی، و آزمون عمومی علاقمندان فارغ التحصیل رشته‏ کتابداری و دیگر رشته‏ های مورد پذیرش، و تاریخ شروع به کار نیروهای قبول شده به زودی اعلام خواهد شد.

 

[ چهار شنبه 28 آبان 1393برچسب:آزمون استخدامی نهاد,

] [ 17:29 ] [ ،سعید فیضی، ]

[ ]

پذیرفته‌شدگان امسال آزمون استخدامی نهاد، دانش آموختگان «کتابداری» خواهند بود.

دکتر مهردخت وزیرپور، مشاور دبیر کل نهاد کتابخانه های عمومی کشور، در گفتگو با خبرنگار لیزنا، در خصوص اولویت های کاری این نهاد در شرایط فعلی، بیان کرد: در حال حاضر ارتقاء وضعیت کتابخانه های نهادی، چه به لحاظ نیروی انسانی و چه تأمین مجموعه ای متناسب با مخاطب، از اولویت های کاری نهاد کتابخانه های عمومی کشور است. بعلاوه، شناساندن جایگاه والای کتابدار به جامعه را نیز از اولویت های کاری خود می دانیم.

 وی پیرامون راهکارهای پیش رو جهت رفع مشکلات موجود، اظهار داشت: در راستای رفع موانع موجود تلاشمان را خواهیم کرد. در حال حاضر راهکارهای متعددی پیش روست که با توجه به بودجه نهاد، باید بررسی و عملی ترین روش به گونه ای برگزیده شود که با حداقل ممکن، حداکثر استفاده، صورت گیرد.

 ارتقاء وضعیت کتابخانه ها به نحوی که کتابداران با انگیزه بیشتری به جذب مخاطب بپردازند، انجام فعالیت های فوق برنامه همچون کارگاه ها، دوره های آموزشی و ...، راه اندازی بخش کودک و تقویت منابع آن در تمامی کتابخانه ها، از مواردی بود که وزیر پور به عنوان برنامه های آتی نهاد کتابخانه های عمومی کشور جهت بهبود وضعیت کتابخانه ها بدان اشاره کرد.

 وی تخصص گرایی در پست های مدیریتی را از ضروریات دانست و گفت: به عقیده من کسانی که در پست های مدیریتی قرار می گیرند، باید تخصص و تجربه داشته باشند. اگر تخصص ندارند، آشنایی با مسائل کتابخانه و تجربه مدیریتی قابل قبول، بسیار حائز اهمیت است.

 وزیرپور در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه، آیا پذیرفته شدگان آزمون استخدامی نهاد کتابخانه های عمومی کشور در سال جاری از بین دانش آموختگان و متخصصان کتابداری خواهند بود یا خیر، تصریح کرد: در آزمون امسال، سعیمان بر این است که تنها نیروی کتابدار جذب کنیم و در این آزمون سنجش موضوعات کتابخانه ای لحاظ خواهد شد.

 دکتر وزیر پور با اشاره به بازدیدهای سرزده نهاد از کتابخانه های سطح کشور، خلاقیت بعضی کتابداران را قابل تحسین دانست و گفت: این بررسی ها با هدف بازبینی نقاط قوت و ضعف کتابخانه ها، و برنامه ریزی در جهت پیشرفت آنها انجام می گیرد.

[ سه شنبه 18 شهريور 1393برچسب:استخدام, کتابداری, آزمون,

] [ 16:22 ] [ ،سعید فیضی، ]

[ ]

برگزاری آزمون استخدامی نهاد عمومی کتابخانه ها در نیم دوم سال 93

 

دبیر کل محترم نهاد  کتابخانه های عمومی در یاداشت هفتم خود از برگزاری آزمون استخدامی در نیمه دوم سال 93 خبر داد.

[ دو شنبه 20 مرداد 1393برچسب:استخدام, نهاد,

] [ 16:53 ] [ ،سعید فیضی، ]

[ ]

آخرین اخبار استخدامی کتابداران نهاد کتابخانه های عمومی کشور

مدير كل كتابخانه هاي عمومي خراسان رضوي خبر داد: نتايج نهايي آزمون استخدامي 92 تا نيمه شهريورماه اعلام خواهد شد براساس آخرين اقدامات انجام شده زمان اعلام نتايج آزمون استخدامي 92 مربوط به استان خراسان رضوي تا نيمه شهريورماه سال جاري اعلام خواهد شد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل كتابخانه هاي عمومي استان خراسان رضوي، اميرالله شمقدري مديركل كتابخانه هاي عمومي استان ضمن اشاره به برگزاري جلسه جذب نيروهاي انساني استان خراسان رضوي در نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور اعلام كرد :توجه به جذب نيروهاي نخبه بومي، توانمند، با استعداد، داراي شايستگي و صلاحيت عمومي از تنها نكاتي بود كه در فرآيند جذب كتابداران در نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور مدنظر قرار گرفته شده است.
 
مديركل كتابخانه هاي عمومي استان همچنين از افزايش ميزان نيروهاي جذب شده در استان خبر داد و اعلام كرد در بعضي از شهرستانهاي استان در جذب تعداد نيرو افزايش صورت گرفته است.وي همچنين آخرين زمان اعلام نتايج نهايي آزمون استخدامي 92 را تا نيمه اول شهريورماه سال جاري اعلام كرد .درهمين راستا مسوول روابط عمومي اداره كل كتابخانه هاي عمومي استان از متقاضيان هم استاني درخواست كرد تنها به اطلاعيه هايي كه از طرف پرتال اطلاع رساني اين اداره كل به آدرس www.mashadpl.irwww.iranpl.ir صادر مي شود توجه فرمايند و از اشغال نمودن خطوط تلفن اداره كل پرهيز نمايند. و يا پرتال اطلاع رساني نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور به آدرس  
شمقدري همچنين ادامه داد نيروي انساني استان خراسان رضوي نسبت به كشور از نظر دانش و مهارت هاي عمومي و نخصصي كتابداري از جايگاه ممتاز برخوردار بوده و رقابت بين پذيرفته شدگان مرحله اول بسيار نزديك مي باشد.

 

اطلاعيه كارت ورود به جلسه آزمون استخدامي سال 1391

متقاضيان گرامي شركت در آزمون استخدامي جذب نيروي انساني كتابخانه هاي عمومي استان خراسان رضوي ، براي دريافت كارت حضور در جلسه آزمون، از صبح روز جمعه مورخ 18/12/91 مي توانند با همراه داشتن اطلاعات شخصي (نام و نام خانوادگي، كد ملي، شماره شناسنامه) و كد پيگيري به پورتال كتابخانه هاي عمومي استان خراسان رضوي به آدرس www.mashadpl.ir مراجعه نمايند. توجه به نكات ذيل براي شركت در آزمون دعوت به همكاري نهاد ضروري است


ادامه مطلب

تاریخ برگزاری ازمون استخدامی علوم اطلاعات اعلام شد.

              

 

          تاريخ و زمان برگزاري آزمون نهاد سال 1391

 

پيرو آگهي دعوت به همكاري نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور، به اطلاع متقاضيان شركت در آزمون دعوت به همكاري نهاد مي رساند، آزمون مذكور در روز جمعه مورخ 25/12/91، از ساعت 00/8 صبح لغايت 00/12 در حوزه هاي امتحاني در هر يك از استان ها كه متعاقباً از طريق همين پورتال(www.iranpl.ir) اعلام خواهد شد، برگزار مي گردد.
 
 متقاضيان مي بايستي يكساعت پيش از شروع آزمون با در دست داشتن اصل فيش واريزي بابت ثبت نام و اصل كارت ملي يا شناسنامه و پرينت كارت شركت در آزمون كه طي روزهاي آتي از طريق پورتال نهاد كسب خواهند نمود، در محل حوزه برگزاري آزمون حضور داشته باشند.
 

 

 

 

 
 
 
 
 

[ پنج شنبه 17 اسفند 1391برچسب:استخدام نهادکتابخانه ها-استخدام کتابدار91,آزمون استخدامی,

] [ 21:19 ] [ ،سعید فیضی، ]

[ ]

صفحه قبل 1 صفحه بعد